تاریخچه سازندگان دیزل-قسمت1-کمپانی کامینز


امروزه كامينز جزء پانصد شركت چند ملیتي و ثروتمند است كه با مشتريان در سرتاسر دنيا کار می کند و به ایشان خدمت رساني مي كند. در همين زمان،كامينز تعهدات محكم خود را با خانه اش ایندیانا به عنوان دفتر مركزی شركت حفظ کرد. ریشه های كامينز در خاکی روییده شده است که با عناصر نوآوري و ابتكار، پشتکار و تعهد نسبت به جامعه تغذیه شده است. درسال 1919 در صنایع کلمبوس به عنوان شركت موتور کامینز بنيان نهاده شد و  این به دليل هم اسمي بودکه با كلسي ليل كامينز داشت. اين شركت نوپا براي اولين بار قابليت تجاري اثبات نشده تكنولوژي موتور را كه دو دهه پیشتر توسط رودالف ديزل اختراع شده بود ، نشان داد. خوشبختانه كلسي كامينز كه يك مكانيك خود آموخته و يك مخترع بود، قدرت بينش خود را با فردي با پشتوانه مالي سهيم كرد تا به آن تحقق بخشد. ويليام گلنتون ايروین ، بانكدار موفق محلي و سرمايه گذاري بود كه پیش از این فعاليت هاي مكانيكي و فروشگاه اتومبيل كامينز را از لحاظ مالي پشتباني كرده بود. پس از يك دهه بي نظمي در زمان شروع، زمانی كه موتور ديزل شکست خورده بود تا موفقيت تجاري خود را حفظ كند، يك حركت غرورآميز بازاريابي توسط كلسي كامينز موجب نجات شركت شد. كامينز يك موتور ديزلي را دريك ليموزين پاکارد نصب كرد و در روزكریسمس درسال 1929 ، ويليام گلنتون ايروين اولين اتومبيل با نيروي ديزلي درآمريكا را سوار شد. 

اشتياق ايروين براي موتور جديد منجر به تزریق پول زياد در شركت شد و کمک کرد  که درسالهاي آتي میزان سرعت و تحمل  تقویت شده و ثبت شود كه شامل راندن طاقت فرساي 1335مايل در پیست اتومبيل راني ایندیاناپولیس درسال 1931مي باشد. چنين شاهكارهايي جاي پاي كامينز را به عنوان يك عرضه كننده موتور در صنعت كاميون محكم كرد و ارتقا بخشيد.

با اين همه، تبليغات به تنهايي نتوانست شركت را پيش ببرد. كامينز به محصولات قابل اعتماد و سازمان تجارتي پرسر و صدا نيازمند بود. درسال 1933، شركت توليد مدلH را كه يك موتور قدرتمند براي حمل و نقل بود را به راه انداخت. جي ايروين ميلر، برادرزاده بزرگ ويليام گلنتون ايروين درسال 1934 مدیرعامل شد و شركت را درچهار دهه بعد تا شهرتی بين المللي اداره کرد. با بازاريابي محصولات با كيفيت از طريق يك سازمان سرويس دهي منحصربفرد درسطح كشور، شركت اولين سود و منفعت خود را درسال 1937به دست آورد. سه سال بعد ، شركت كامينز اولين ضمانت نامه 100000مايلي را درصنعت ارائه كرد.

در دهه 1950، آمريكا به يك طرح ساخت و ساز بزرگراه عظيم و بين ايالتي مبادرت ورزيد و اين كار با موتورهاي شركت كامينز كه اكثر تجهيزات ساخت جاده ها را انرژی می داد و هزاران كاميون كه آنها را پايين مي كشيد، انجام مي شد. رانندگان كاميون استحكام، اطمينان، قدرت و قیمت بهتر را می خواستند و شركت كامينز نيز پاسخگوی آنان بود. با ترکیب تحقيقات آزمايشگاهي و میدانی در بردارنده عملكردهاي چشمگيردر 500 مسابقه بود، شركت كامينز به پيشرفت های تكنولوژيکی دست يافت.که اين موفقيت شامل تکامل سيستم تزريق سوخت ( زمان فشرده) درسال 1954 نيز مي باشد. تا اواخر دهه 1950،شركت كامينز بالغ بر صد ميليون دلار فروش داشت و رهبری مسلطی در بازار براي موتورهاي ديزلي كاميون هاي سنگين داشت.

در این حين زماني كه رشد شركت كامينز در آمريكا ادامه داشت، شركت همچنين به مسيري فراتر از مرزهاي ملي قدم گذارد. شركت كامينز اولين شعبه  توليد خارجي را در ايالت شاتس اسكاتلند درسال 1956 افتتاح كرد و تا پایان دهه 1960،شبكه فروش و سرويس دهي خود را به 2500 فروشنده د ر98 كشور توسعه داد. امروزه، شركت كامينز داراي بيش از5000 شعبه در 197كشور و قلمرو مي باشد. شركت كامينز ،كه توسط رهبري با بصيرت و دورانديشانه جي ايروين ميلر اداره مي شد، تعهدات محكمي را با كشورهاي نوظهور همچون چين ،هند و برزيل پديد آورد و قبل از اكثر شركت هاي چند ملیتي آمريكا، داراي جايگاهي مستحكم دراين كشورها شد. شركت كامينز به يكي از بزرگترين سازندگان موتور هم درچين و هم درهند تبديل شد و در سه سال گذشته تقريباً نيمي از فروش شركت از خارج ازآمريكا به دست آمده است.

شركت كامينز ديگر تنها يك تاجر موتور نمي باشد ، بلكه يك پيشروي قدرتمند در جهان محسوب مي شود كه بيش از 13بیلیون دلارفروش درسال 2010 داشته است. شركت كامينز به چهار بخش تجارتي تقسیم بندی شده است :‌ موتور، توليد انرژی، تجارت قطعات و توزيع كه محصولات خود را به مشتريان در بيش از150كشور ارائه و سرويس دهي مي كند. شركت كامينز يك پيشرو درتكنولوژي و در بازار موتور ديزلي محسوب مي شود و كارمندان اين شركت بي وقفه و سرسختانه براي فراهم آوردن راه حل هاي موثر براي چالش هاي سخت و فزاينده توليد موتورهای پاک كارمي كنند. به عنوان مثال ،اين شركت تنها شركت درصنعت محسوب مي شود كه استاندارد هاي EPA سال 2010 را با ارائه موتورديزل و توربورشارژ 7/6 ليتري براي انتشار NOX، رعايت كرده اند. لوح نوآوري و تعهد به كيفيت كلسي كامينز تقريباً يك قرن بعد در ذهن 40000 نفر از كارمندانش باقي مانده است كارمنداني كه طراحي، ساخت و فروش محصولاتی كه بتواند در هرنوع وسيله نقليه قابل تصور پيدا شود ،كار مي كردند.

ترجمه از سايت رسمي شركت كامينز www.cummins.com

مقالات

CaterpillarCumminsLOVOLMANMTUMWMperkinsSKLVOLVOپرکینزتعمیر دیزل ژنراتورتعمیر_دیزل_ژنراتورخرید دیزل ژنراتوردیزل ژنراتوردیزل ژنراتور ایرانیدیزل ژنراتورSKLدیزل_ژنراتورساخت تابلو دیزل ژنراتورقیمت_دیزل_ژنراتورکاترپیلارکامینزلوولنصب_دیزل_ژنراتورولو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


یک × 6 =