دیزل ژنراتور Deutz

توضيح فارسي : این شرکت درسال 1864توسط نیکولاس اوتو ، مخترع موتور احتراق داخلی چهار زمانه بانام N. A. Otto & Cie تاسیس گردید.

نام های مشهور دیگر که با DEUTZ کارکرده اند عبارتنداز: Eugen Langen, Gottlieb Daimler, Wilhelm Maybach, Prosper LOrange, Rudolf Diesel, Robert Bosch و Ettore Bugatti.

در سال های اولیه اتو و شریکش که یک وکیل به نام Eugen Langenبود ، تنها به تولید موتورهای ثابت علاقه مند بودند ، نه به موتورهای خودرو.

در اواسط 1870مدیر فنی شرکت )Gottlieb Daimler(که بسیارعلاقمندبه تولید اتومبیل بود ، به شعبه کارخانه دویتس در سنت پترزبورگ منتقل شدتابه این وسیله از تاثیر و نفوذ او درشرکت کاسته شود. او استعفا دادورفت و Wilhelm Maybachراهم با خودبرد.

DEUTZ یک بار نیز تولید ماشین آلات کشاورزی مثل کمباین و تراکتور وهمچنین خودروهای تجاری مانند کامیون و اتوبوس رادردستورکارخودقرارداد. در سال 1995 بخش ماشین آلات کشاورزی DEUTZ به نامDeutz-Fahr به یک شرکت ایتالیایی به نامSAMEفروخته شد، که پس ازآن این شرکت بهSAME Deutz –Fahrتغییرنام داد.

دفتر مرکزی DEUTZ در منطقه Porz در کلن قراردارد. در سال 2004 تولیدموتورهای دیزل آب خنک وهواخنک شروع شد. . موتورهای بزرگتر DEUTZ در کارخانه مانهایم تولیدمی شدند ، که امکانات تولید آن زمانی متعلق به یک شرکت به نام MWM بود.DEUTZهمچنین امکانات تولید در کشورهای دیگر از جمله اسپانیا و یک سرمایه گذاری مشترک تولید در چین رادارا می باشد.

بعدهاDEUTZگسترش یافت وکارخانه ای راتاسیس نمودکه متخصص درتولیدموتورهای دریایی بودکه این کارخانه درحال حاضرموتورهای دریایی وموتورهای مخصوص ژنراتورباسوخت دیزل وانواع گازهاازجمله گازهای حاصل ازدفع زباله هاراتولیدمی نماید.

در طول جنگ جهانی دوم ، به این شرکت دستورداده شده بودتا برای تولید توپخانه با نام Klöckner Humbolt DEUTZ AG (KHD)، فعایت نماید.اگر چه هر دو نام از آن زمان تاهمین اواخرتوسط خودشرکت مورداستفاده قرارمی گرفت.

DEUTZ طی سالهای 1960-1980وسایل نقلیه ای بانام تجاریMagirus DEUTZ تولیدوبه فروش می رساندکه بسیارمحبوب بودند.

موتورها :

موتورهای DEUTZ درمحدوده قدرتی 4 تا 500 کیلو وات تولیدمی شوندکه این موتورهاعمدتا" هواخنک، روغن و یا آب خنک هستندکه ساعت کاری 20000تا30000ساعت تارسیدن به زمان تعمیرات اساسی نشان دهنده کیفیت بالای تولیدات DEUTZ می باشد.

قطعات یدکی و خدمات پس ازفروش DEUTZدر سراسر جهان در دسترس هستند. در ایالات متحده و کانادا، شبکه ای از توزیع کنندگان چند سال پیش تاسیس شدکه ارائه قطعات و خدمات در شمال امریکا راعهده داراست.

موتورهای هواخنک DEUTZدرای یک طراحی ساده هستند که برای بسیاری از کاربردهامناسب می باشند.شرکت DEUTZهمچنین موتورهایی رامی سازدکه باروغن سردمی شوندکه این موتورهاهمان قدرتی رادارندکه سایرموتورهادارند بااین تفاوت که به دلیل حذف رادیاتورازموتورحجم موتورکوچکترشده وفضای کمتری رااشغال می نماید.

DEUTZ همچنین موتورهایی رامی سازدکه ترکیبی ازکولر روغن ورادیاتور راشامل می شودکه این موتورها دیگری نیازی به ضد یخ یا خنک کننده ندارد.

DEUTZ همچنین دارای خط تولیدموتور آب خنک باقیمتهای بسیاراقتصادی می باشد.

در سال 2007بخش "Deutz Power Systems"به 3i فروخته شدو DEUTZ AG در حال حاضر روی تولیدوفروش موتوربابرندDEUTZبه مشتریان خودتمرکزنموده است.

در 1 اکتبر2008بخش "Deutz Power Systems" نام جدیدوالبته قدیمیMWM (Motoren Werke Mannheim AG برخودنهاد. شرکت اصول خودرابرپایه اندیشه هایCarl Benzدرزمان تاسیس شرکت در سال 1871 بنیان نهاد.

درسال1985پس از جداشدن بخش بازرگانی موتورها ازBenz AG نام این بخش شدMotoren-Werke Mannheim AG. Klöckner-Humboldt-Deutz AG که همه اینهادرنهایت شدDEUTZ AG.

در سال 2012، SAME Deutz-Fahr اکثریت سهامش درDEUTZ AGکه شامل 000/000/22سهم بودرا به شرکت VOLVOفروخت و این یعنی مالکیت ولوو بر بیش از 25٪شرکتDEUTZ که آنها را به بزرگترین سهامدارشرکت تبدیل کرده است.

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.dorinco.ir

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

4755نشانی درین ساز امین
iso درین ساز امین

Copyright © 2013 www.dorinsaze.com All rights reserved

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی